Miresevini Banaku Pub Hotel Ēardak Hotel Ēardak Hotel Ēardak Hotel Ēardak
 
 

Mirė se vini nė Hotel Ēardak

Feature house

Hotel Ēardak (Pejė), ėshtė njė hotel i pavarur me 18 dhoma, njė restorant tė shkėlqyer, ēardaku, piano bar, sallėn e darsmave dhe salla pėr konferenca.

Ne jemi tė vendosur nė qendėr tė Pejės , nga ku mysafirėt mund tė kenė qasje tė lehtė nė tė gjitha vendet interesante.
Hotel Ēardak ėshtė vendi ideal pėr takime, pavarėsisht nėse kėto janė takime tė shitjes, konferenca, takime biznesi, apo thjeshtė takime joformale me bashkėpunėtorėt apo miqtė tuaj.

Tė gjitha dhomat tona ofrojn njė akomodim tė rehatshėm, orenditė dhe dekori krijojnė njė atmosferė tė ngrohtė, mikėpritėse si dhe karakterizohen me stil unik, tradicional, karakteristikė e arqitektures sė vjeter Pejane.
Dhomat dhe hapėsirat publike gjithashtu pėrfitojnė qasje tė lirė WiFi nė internet!

Ne kemi 2 salla konferencash dhe mbledhjesh, si dhe njė sall tė dasmave me kapacitet prej 200 personave.

Hotel Ēardak ėshtė gjithashtu vendi i pėrsosur pėr martesėn tuaj, fejesa, darka solemne, ahengje, apo ngjarje tė veēanta!

Hoteli Ēardak, menaxhohet si biznes familjarė dhe ate qė nga viti 1989.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rruga Mbretėresha Teutė, nr. 101, Pejė, Kosovė. Tel: +386 49 801 108 / 038 731 017. Email reservations@hotelcardak.com

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------